הסרת אחריות

 

הסרת אחריות – כל מי שבוחר לקרוא באתר זה חייב להסכים לתנאים המופיעים מטה ולקבל אחריות על כל שימוש שיעשה בחומר הנמצא באתר.

בבלוג זה מעלה הכותב מחשבות ודעות אישיות על השוק,כמו גם ניתוחים והערכות לגבי שווין של מניות שמתבססים על ניסיונו. כמו כן, דעותיו והערכותיו של הכותב עלולות להשתנות מזמן לזמן בעקבות ארועים כאלה ואחרים. מכיוון שכך אין לראות בשום דבר מן הכתוב באתר זה עצה מקצועית ולזכור שלכותב אין שום השכלה פורמלית בתחום ההשקעות.

כל העושה במידע הנמצא באתר זה שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו ועל אחריותו הבלעדית. כמו כן אין לראות בנאמר באתר זה המלצה, תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא או הזמנה לבצע השקעות ו/או פעולות כלשהן. המידע המוצג באתר הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, לצורך יעוץ שכזה מומלץ לקורא לפנות ליועץ השקעות מוסמך.

בנוסף, הכותב עלול להחזיק ישירות ו/או בעקיפין חלק מן הניירות המוזכרים. כמו גם לקנות או למכור את את ניירות ערך המוזכרים מבלי לעדכן על כך.

||

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

test 123